FRANCHISING

Meru Döner franchiselerına 2 yatırım seçeneği sunmaktadır. Bunlardan biri “Meru İskender”, diğeri “ Meru Express” konseptleridir. Meru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu öndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar.

120.000 TL'ye Anahtar Teslim Fast Food Dükkan Fırsatı

İstediğiniz veya yaşadığınız bölge çevresindeki AVMlerde uygun dükkan olup olmadığını sizin yerinize araştırıp bilgi veriyoruz. Katkı ve reklam payı almıyoruz.
Fiyat 40 m2 ye kadar olan fast food self servis dükkanları içindir.

Alışveriş Merkezlerinde yer temini konusunda profesyonel olan Meru Döner Franchise alan kişileri  yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraştırır. Açılacak mağazanın tasarımı profesyonel mimari ekip tarafından planlanır. Personel ve eğitim desteği Meru Döner tarafından verilir.

Franchiselara tanınan 30 gün sermaye desteği bulunmaktadır. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak en önemli unsurdur. Kazan kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hem de franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

Yeni şirket kuracaksanız, Kosgeb desteklerinden yararlanabilmek için öncelikle Kosgeb Girişimcilik Kursu’na gitmeniz gerekmektedir. Kurs bitiminde şirket kurulum işlemlerinizi bitirerek toplamda 50.000 TL’lik hibe içeren Kosgeb Destek başvurusunda bulunabilirsiniz.

FRANCHISE FORMU


Meru İskenderMeru Express